Zámočnícka výroba

Ak sú okná a dvere na dome očami, tak plot, ohrada spolu so vstupnou bránou určujú charakter celého bytového komplexu.

Tak ako môže pekný plot skrášliť Váš pribytok, tak mu škaredé a neosobné oplotenie môže ublížiť. Okrem toho automaticky vymedzuje hranice vášho súkromia a psychologicky oddeluje Vás od tých "druhých". 

Dnes máme škálu prevedení  takú širokú a bohatú, že si musí vybrať každý. Kované ploty sú nadčasové a ponúkajú nekonečné množstvo variácií.  Moderný dom však dnes uprednostňuje jednoduché línie, tvary a moderné farby. V tomto smere prevládajú stále viac a viac lamelové oplotenia z ohýbaného plechu,  ploty a brány s výplňou z drevoplastu. Drevoplastové dosky od firmy WOODLOOK ponúkajú široký výber farieb, dizajnu a variability. Stále sa dosť často používa ťahokov, ktorý je veľmi vkusný a ponúka širokú škálu možností. Nikoho neurazíte ani peknou jednoduchou jaklovou bránou so zvislými alebo vodorovnými tyčami.

Čo sa týka povrchovej úpravy. prevláda komaxid - prášková farba. Pre dlhotrvajúcu ochranu ponúkame možnosť zinkovania spojenú s ďalšou povrchovou úpravou.  Či už je to práškovanie alebo iba natieranie či striekanie kvalitnou  farbou.

Zameranie je zadarmo.

Poradíme a vysvetlíme všetky pre a proti a navrhneme riešenia. Výzvy sú na to aby sa zdolávali a preto je u nás každá brána originál. 

 

 

Pár vzorov kovaných plotov a brán