Niečo o nás

 
Sme malá rodinná firma. Otec a syn + príležitostní pomocníci. Pri väčších veciach spolupracujem s ďalšími ľudmi od remesla.

Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť, prednosťou profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Každú zákazku riešime s osobným prístupom a samozrejmosťou je naša rýchla odozva a efektivita.

Našim hlavným zameraním je výroba vonkajších brán a oplotení. Je jedno či je to brána v kovanom prevedení, prevedenie s ťahokovom, drevoplastom alebo v modernej línii plechových lamiel. Fantázii sa medze nekladú.  Samozrejme, nie sú to len brány.  Vyrobíme aj zábradlia a ostatné drobné zámočnícke výrobky.

Od zamerania, výroby, povrchovej úpravy až po montáž. Všetko podľa priania zákazníka.

Našim ďalším zameraním je automatizácia vonkajších vstupných brán. Našimi osvedčenými značkami, ktoré preferujeme sú Hormann, Came, Nice, Key. Vieme ale servisovať takmer každý typ pohonov. Samozrejmosťou je kompletná predpríprava ( elektroinštalácia ). 

K modernému plotu a k bráne patrí aj domáci audio-video systém, ktorý Vám taktiež dodáme a namontujeme. Tu sú osvedčené výrobky firmy  URMET, EMOS a pre tých náročnejších máme v ponuke LEGRAND

 

 

 

Kontaktujte nás